تجربه ای نیک با ضمانت فالنیک (ایران اچ پی)

 
 

ما ایمان داریم که می توانیم خالق بهترین تجربه شما در خرید محصولات IT و دریافت خدمات پس از فروش آن باشیم. زیرا: 

 
 
 
 

 سبد محصولی کامل از معتبرترین برندهای دنیا

شما می توانید برای تامین نیازهای کسب و کار خود به محصولات IT و خدمات ما مراجعه کنید. ما سبد کاملی از محصولات IT را برای شما تدارک دیده ایم.
ما در حال حاضر برندهای HP و HPE که جزء بزرگترین برندهای محصولات IT دنیا هستند را عرضه می کنیم، از لوازم جانبی و مواد مصرفی تا چاپگرهای خانگی و حرفه ای، از انواع کامپیوترهای شخصی نظیر لپ تاپ، تبلت، دسکتاپ و تین کلاینت تا ارزشمندترین سرورها، استوریجها، سوییچها و تجهیزات شبکه. ما اصالت تمام این محصولات را تضمین می کنیم.

 مجوزها و صلاحیتها

 اگر می خواهید برترین محصولات IT دنیا را با گارانتی معتبر داشته باشید، گارانتی استاندارد ایران اچ پی راه حل شماست. فالنیک (ایران اچ پی) جزء معدود شرکتهایی در ایران است که از سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان مجوز ارائه گارانتی اخذ نموده است.
 فالنیک (ایران اچ پی) دارای گواهی رتبه بندی از شورای عالی انفورماتیک می باشد. این مجوز، صلاحیت فالنیک (ایران اچ پی) برای مشارکت و اجرای پروژه های بزرگ دولتی را تایید می کند.

 خدمات گارانتی

ما کاملترین پوشش ضمانت محصولات IT در ایران را ارائه می دهیم. محصولات ما با پوشش های مختلف، نظیر: گارانتی استاندارد، گارانتی تعویض وضمانت پوشش حوادث عرضه می شود.
بسته گارانتی طلایی که همراه با سرورهای فالنیک (ایران اچ پی) عرضه می شود مزایایی همچون پوشش صدمات فیزیکی، حمل و نصب رایگان، جنرال سرویس رایگان پس از 6 ماه را شامل می شود.
گارانتی استاندارد ایران اچ پی با ایجاد شبکه نمایندگی گسترده در سراسر کشور، دسترسی هموطنان گرامی به خدمات خود را سهولت بخشیده است.

 خدمات پشتیبانی ویژه :

 ما در ارائه خدمات پشتیبانی نیز همراه شما هستیم، مرکز تماس فالنیک (ایران اچ پی) (0218363) به صورت رایگان پاسخگوی سوالات و مشکلات فنی شما در خصوص محصولات آی تی می باشد.
 یکی از خدمات اصلی واحد خدمات پس از فروش ما تعمیر تخصصی محصولات معیوب شماست، که دوره گارانتی آن پایان یافته است، شما امکان دریافت این خدمات را در محل خود نیز دارید.
 دریافت و ارسال رایگان کالای تعمیری، خدمت ویژه دیگری برای مشتریان ماست. کافیست با 0218363 تماس بگیرید.
 ارائه خدمات در قالب قراردادهای پشتیبانی و نگهداری یا سرویسهای موردی، برای مشتریان سازمانی طراحی شده است.
 گارانتی آرامش، خدمات ویژهی تمدید گارانتی استاندارد ایران اچ پی به آن دسته از مشتریانی است که با اتمام دوره گارانتی، محصولاتشان در معرض آسیب و خطر می باشد. با دریافت پوشش گارانتی آرامش فالنیک (ایران اچ پی) علاوه بر ایرادات رایج، حوادث و صدمات فیزیکی محصول شما نیز تحت پوشش قرار می گیرد.

 فروشگاه اینترنتی، جستجوی ساده و هوشمند، مشاوره تکمیلی

وبسایت ما با ارائه اطلاعات تخصصی و امکانات مختلف نظیر فیلتر کردن و مقایسه محصولات، پیکربندی محصولات و درخواست پیش فاکتور، موتور جستجوی پیشرفته، در دسترس قراردادن اطلاعات فنی و پشتیبانی محصولات و .... ارائه خدمات به شما را طی 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر می نماید.

 راه های دسترسی مختلف

ما تنها یک فروشگاه اینترنتی نیستیم. دفتر فروش و واحدهای اداری، پذیرش و کارگاه های خدمات پس از فروش و سایر واحدهای فالنیک (ایران اچ پی) در ساختمان این شرکت واقع در خیابان ایرانشهر جنوبی مستقر هستند. لذا به هر دلیلی می توانید علاوه بر وبسایت از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری با ما ارتباط برقرار کنید.

 ارسال سریع و رایگان کالا:

سریع: سفارش شما در کمتر از یک روز در تهران به دست شما خواهد رسید.
رایگان: ارسال سفارشهای تهران . سفارشهای بیش از 400،000 تومان در شهرستان رایگان است. اطلاعات بیشتر

  اطلاع رسانی منظم

خدمات یکپارچه و منسجم و اطلاع رسانی به موقع. از اولین ارتباط تا اتمام کار شما، در هرلحظه می توانید از طریق پیامک از جریان کار خود مطلع شوید. کلیه فعالیتها در سازمان ما مبتنی بر اتوماسیون و طبق روال های استاندارد انجام می گیرد که این ویژگی سرعت و کیفیت خدمات ما را افزایش داده است.

  خبرنامه، قرعه کشی، جشنواره فروش

با عضویت در سایت و خبرنامه ما می توانید علاوه بر اطلاع از جدیدترین اخبار محصولات از پیشنهادهای ویژه، جشنواره ها و فروش های ویژه ما نیز مطلع شده و از آنها بهره مند شوید.

بیش از دو دهه فعالیت در زمینه محصولات IT، بیش از یک دهه سابقه فروشگاه اینترنتی و بیش از یک دهه سابقه در ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش، نشان اعتماد مشتریان به محصولات و خدمات ماست.

 
شعار رسالت فالنیک (ایران اچ پی) :خلق تجربه‌های لذتبخش برای مشتریان سرتاسر دنیا با انسان‌هایی نوآور و چابک
 
با ما همراه باشيد