فالنیک (ایران اچ پی) دارای مجوز رسمی خدمات پس از فروش

فالنیک (ایران اچ پی) دارای مجوز رسمی خدمات پس از فروش

اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با همکاری سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان پس از اجرای طرح ریشه کن نمودن کارتهای گارانتی بی اصالت و ساماندهی بازار خدمات پس از فروش لیستی از شرکتهایی که تا به حال موفق به دریافت مجوز خدمات پس از فروش شده اند را منتشر کرد که در این لیست نام شرکت فالنیک (ایران اچ پی) به عنوان شرکت دارای مجوز ارائه گارانتی در حوزه‌های محصولات HP ذکر شده.

به نقل از سایت خبری اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران؛ این اتحادیه پس از تفاهم با سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، طرح ریشه کن نمودن کارتهای گارانتی بی اصالت و ساماندهی بازار خدمات پس از فروش را در دستور کار خود قرار داد. پیرو اطلاعیه ها و ابلاغیه های انجام شده توسط این نهاد کلیه شرکت های واجد شرایط خدمات پس از فروش تا تاریخ 94/09/30 مهلت داشته اند جهت مجوز خدمات پس از فروش خود اقدام کنند.
دریافت مجوز رسمی برای ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی نیازمند داشتن استانداردهای لازم جهت ارائه خدمات پس از فروش می باشد که در این راستا بازرسی ها و ارزیابی هایی توسط نهادهای مروبوطه از شرکت های متقاضی صورت گرفته و لیستی از شرکتهایی که تا به حال موفق به دریافت مجوز خدمات پس از فروش گردیده اند منتشر گردیده که نام شرکت فالنیک (ایران اچ پی) به عنوان شرکت دارای مجوز ارائه گارانتی در حوزه‌های محصولات HP ذکر شده.

 

مرکز خدمات پس از فروش فالنیک ( ایران اچ پی ) در یک نگاه

 

 

شما هم می توانید درباره این محتوا نظر بدهید.

نام:
ایمیل:
نظر:
ثبت نظر
 
شعار رسالت فالنیک (ایران اچ پی) :خلق تجربه‌های لذتبخش برای مشتریان سرتاسر دنیا با انسان‌هایی نوآور و چابک
 
با ما همراه باشيد