فالنیک (ایران اچ پی) در دومین کنفرانس اقتصاد شهر هوشمند

فالنیک (ایران اچ پی) در دومین کنفرانس اقتصاد شهر هوشمند

دومین کنفرانس اقتصاد شهر هوشمند در تاریخ 5 و 6 بهمن 94 در محل مرکز همایش های بین المللی آدینه تهران برگزار شد. همزمان با این کنفرانس نمایشگاهی با حضور شرکت های بزرگ و فعال در عرصه شهر هوشمند برگزار می شود که شرکت فالنیک (ایران اچ پی) نیز از شرکت کنندگان در این نمایشگاه بود.

شهرهای هوشمند در تمام دنیا در حال رشد سریع هستند و کلان شهرها برای مدیریت بهتر و کارآمد شهر، چاره ای جز بکارگیری فناوری های نوین اطلاعاتی و هوشمند سازی شهری ندارند، با این دید رفتن به سوی شهر هوشمند یک ضرورت است، به همین منظور سالیانه کنفرانس اقتصاد شهر هوشمند با هدف توسعه کاربردی شهر هوشمند و اهمیت اقتصادی آن در توسعه پایدار و اقتصاد مقاومتی به همت دبیرخانه کنفرانس و با حمایت برخی از وزارتخانه ها، دانشگاه ها، استانداری ها و شهرداریها برگزار می شود.
دومین کنفرانس اقتصاد شهر هوشمند در تاریخ 5 و 6 بهمن ماه 1394 در محل مرکز همایش های بین المللی آدینه تهران برگزار شد و همزمان با این کنفرانس، نمایشگاه دستاوردهای شهر هوشمند با حضور شهرداری ها، دستگاه های اجرایی و شرکتهای فعال در حوزه شهر هوشمند دایر بود که شرکت فالنیک (ایران اچ پی) یکی از شرکت کنندگان در این نمایشگاه بود.

بخش های نمایشگاه:

  دولت هوشمند
  شهرداری هوشمند
  ساختمان هوشمند
  تجهیزات شهر هوشمند
  اتوماسیون اداری و شهری

مشاهده: 812بار

شما هم می توانید درباره این محتوا نظر بدهید.

نام:
ایمیل:
نظر:
ثبت نظر
 
شعار رسالت فالنیک (ایران اچ پی) :خلق تجربه‌های لذتبخش برای مشتریان سرتاسر دنیا با انسان‌هایی نوآور و چابک
 
با ما همراه باشيد